Garažo vartai – Siaura juosta (Rib „TL&R40“)

Dėl horizontalių 10 cm pločio juostų vartai atrodo lengvi, tačiau tvirti. Tai šiuolaikiški vartai, kurie puikiai dera prie visų architektūros stilių. Į „Rib“ vartus dažnai komponuojami permatomi segmentai su aliuminio rėmu, kuris gali būti bet kurios RAL paletės spalvos, taip pat su auksinio ąžuolo apdaila. „Rib“ vartai – geriausias sprendimas nestandartinėms, itin didelių gabaritų angoms – jų plotis gali siekti iki 10-ies metrų.

Pasirinkite spalvų paletę:

Garažo vartai – TL&R40 / Vidurio juosta (Midrib)

Vartų segmentai su vidurio juosta turi po griovelį viduryje. Tai sukuria plačių medinių lentų įspūdį. Šis dizainas populiarus visoje Europoje. Segmentų su vidurio juosta paviršius gali būti lygus, medžio ar tinko faktūros; standartinės baltos (RAL9016) segmentai gali būti dažomi bet kuria RAL paletės spalva. „Wood Midrib“ vartai gaminami su lygiu (nereljefiniu) paviršiumi; jie dengiami natūralaus medžio raštą imituojančia, UV spinduliams atsparia, raudonmedžio, auksinio, seno, šviesaus ir tamsaus ąžuolo spalvų apdaila.

Garažo vartai – TL&R40 / Plati juosta (Flush)

Plačių juostų vartai, kurių segmentai gali būti lygūs, iškilaus medžio rašto ar tinko faktūros, tinka bet kurio stiliaus namams. Jie atrodo subtiliai ir santūriai, tačiau gana įspūdingai, kai į juos įkomponuojami nerūdijančiojo plieno langeliai. Standartinės vartų spalvos –RAL 9016 (balta) ir RAL 9016 (pilka), jie taip pat gali būti dažomi bet kuria RAL paletės spalva.

Garažo vartai – TL&R40 / Filingas (Cassette)

Šie vartai labiausiai tinka senovinio ar klasikinio stiliaus namams. Jei namo apdailoje yra medžio elementų, filinginiai vartai su natūraliai auksinį ąžuolą imituojančia danga atrodys nuostabiai.

Garažo vartai – TL&R40 /Plati juosta, lygus paviršius (Slick)

„Slick“ stiliaus vartų viršus – visiškai plokščias segmentas su lygiu paviršiumi. Dėl dvigubai storesnės išorinės plieno dangos šie vartai atrodo išties solidžiai, o jų eksploatacinės savybės – puikios. Estetinio suvokimo požiūriu, šie vartai tinka bet kokio stiliaus pastatams. Glotnus paviršius itin patogus nerūdijančiojo plieno langelių ar kitų dekoratyvių elementų įkomponavimui.

Garažo vartai – TL&R40 / Plati juosta, lygus (Flush-Slick Plus)

Su išskirtine danga. Vartai lygiu paviršiumi, kuriuos mes vadiname „Slick Plus“, yra originalūs, nes turi įspūdingą vario, antracito, nerūdijančiojo plieno apdailą. Įspūdingai atrodanti danga – auksinis ąžuolas, nerūdijantysis plienas, varis, antracito pilka (panaši RAL 7016).

Garažo vartai – TL&R40 / Mikrojuosta (Microrib)

Šių modernaus dizaino vartų stiprybės paslaptis – išskirtinai lygus paviršius su švelniomis bangelėmis kas 5 mm. Kad vartai atrodytų originaliai ir būtų praktiški, į šiuos unikalius segmentus gali būti įkomponuoti nerūdijančiojo plieno langeliai. Standartinė vartų spalva – RAL 9016 (balta), jie taip pat gali būti dažomi bet kuria kita RAL paletės spalva

Garažo vartai – TL&R40 / Makrojuosta (Macrorib)

Vartų su makrojuostomis tinko faktūros paviršius yra reljefinis su švelniomis bangelėmis kas 10 mm. Patrauklaus šiuolaikiško dizaino vartai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komercinės paskirties pastatams. Standartinė vartų spalvos – RAL 9007 ir 9016, jie taip pat gali būti dažomi bet kuria kita RAL paletės spalva.

Garažo vartai – TL&R40 / Viršutinė juosta (Toprib)

Dėl segmentų su dvigubu grioveliu šio dizaino vartai vieni pastebimiausių vartų rinkoje. Didesnis nei įprasta skardos storis garantuoja aukštą kokybę; segmentų paviršius – lygus. Plokštumą dalinantys trys dvigubi grioveliai sukuria išskirtinio dizaino vartus. Gražūs, šiuolaikiniai vartai.

Garažo vartai – TL&R40 / „Retro“

„Retro“ stiliaus vartai skirti seniems ar senovinio stiliaus pastatams. Šių vartų juostiniai segmentai dekoruoti medžio rašto lentelėmis. Į juos komponuojami aliuminio rėmo langeliai su dekoratyviomis juostelėms tarp stiklų ir su to paties medžio rašto lentelėmis, dengiančiomis aliuminio rėmą. Komplektuojami su senovinio stiliaus metaliniais vyriais ir rankenomis. Klientui pageidaujant, vartai gali būti gaminami pagal jo individualų eskizą.

Pasirinkite spalvų paletę: