Greitaeigiai vartai naudojami pastatų viduje ir išorėje, eismo srautui optimizuoti, patalpos klimatui pagerinti ir energijai taupyti. Siūlome vertikaliai ir horizontaliai atsidarančius vartus su lanksčia danga, taip pat greitaeigius vartus derinyje su segmentiniais ir susukamais vartais bei galingais ir lengvai techniškai prižiūrimais spiraliniais vartais su lygaus paviršiaus aliuminio profiliais.

Greitaeigiai vartai – V5015 SE

Nebrangūs vidiniai vartai su SoftEdge uždarymo profiliu. Apsaugos nuo atsitrenkimo dėka ypatingai ekonomiški gabenant prekes iš vieno angaro į kitą vartai po jų išmušimo iš kreipiančiųjų turi vėl greitai veikti. Taigi siūlome optimalų sprendimą naudojant SoftEdge uždarymo profilį su apsaugos nuo atsitrenkimo sistema: ekonomiška ir tuo pačiu saugu. Vartų V5015 SE varčia yra aliuminio profilių ir horizontaliai stabilaus SoftEdge apatinio uždarymo profilio dėka ypatingai stabili.

Greitaeigiai vartai – V 5030 SE

Tyliai veikiantys vartai patalpoms, kuriose didelis skersvėjis. Tyliai dirbantys ir greiti angaruose, kuriuose ir taip yra aukštas triukšmingumo lygis vartai neturėtų sukelti dar papildomo triukšmo ir taip pat, esant dideliam skersvėjui, veikti greitai ir patikimai. Todėl vartai V5030 SE gaminami su lankstaus plieno apsauga nuo vėjo, kuri vartams suteikia būtiną varčios stabilumą. Valdymo dažnio keitikliu dėka pasiekiamas iki 3 m/s greitis.

Greitaeigiai vartai – V 6030 SE

Intensyviam transporto judėjimui. Greitaeigiai išoriniai vartai su apsauga nuo atsitrenkimo į išorinius vartus transporto priemonės, pvz. krautuvai, atsitrenkia daug dažniau nei į vidinius vartus. Dėl to naudinga apsauga nuo atsitrenkimo, kurios dėka žymiai sumažėja vartų neveikimo laikas ir remonto išlaidos. O taip pat ir didelis vartų atsidarymo ir užsidarymo greitis sumažina energijos sąnaudas. Net iki 70 km/h siekiantis vėjas nesukelia jokių problemų lanksčios plieno apsaugos nuo vėjo dėka.

Greitaeigiai vartai – V 6015 TR

Matomumas viduje ir išorėje. Skirti normaliam transporto judėjimui: Šviesu, malonu ir saugu. Sunkių vartų modelis su 4 mm storio pilnai permatoma varčia, skirtas saugiam transporto judėjimui ir geram matomumui. Apsaugos nuo vėjo profiliai iš aliuminio. Esant vėjui iki 60 km/h stiprumo, šiems vartams be serijinės gamybos įtempimo ir traukimo mechanizmų papildomai rekomenduojami aliumininiai apsaugos nuo vėjo profiliai, užtikrinantys būtiną varčios stabilumą.

Greitaeigiai vartai – V 2012

Vidiniai vartai patalpoms, kuriose nėra skersvėjų. Pilnai sukomplektuoti vartai su pavaros ir veleno apdaila, standartinėmis šviesos grotomis ir automatiniu avariniu atidarymu su atsvara (nutrūkus elektros srovės tiekimui) yra saugūs vidiniai vartai tose vietose, kur vyksta intensyvus klientų judėjimas. Apsauga nuo atsitrenkimo su automatiniu paleidimo mechanizmu Lengvos bei atsparios varčios ir labai lanksčios apatinės dalies dėka nukritę vartai vėl veiks po keleto sekundžių. Dėl šio ypatingo elastingumo nebereikalinga apatinio krašto apsauga. Serijinės gamybos komplektacija su šviesos grotomis garantuoja saugų važiavimo trajektorijos stebėjimą. Valdymas kontaktoriumi arba dažnio keitikliu. Be patikimo valdymo kontaktoriumi (0,8 m/s) mes siūlome šiuos vartus taip pat ir su dažnio keitiklio valdymu, kurio vidutinis atsidarymo greitis siekia 1,2 m/s.

Greitaeigiai vartai – H 3530

Horizontalūs greitaeigiai vidiniai vartai. Atsidaro staigiai, todėl atsitrenkti į juos beveik neįmanoma. Greičiausi vidiniai vartai, kuriuos galime pasiūlyti. Vartų sąvara labai greitai atsidaro į šoną ir pravažiavimas per visą aukštį tampa laisvas. Taip užtikrinamas greitas transporto judėjimas ir garantuojamas dar didesnis saugumas, visų pirma, esant dideliam žmonių judėjimui. Net ir esant tokiam dideliam vartų atsidarymo greičiui kaip 3 m/s dažnio keitiklio valdymo dėka užtikrinamas tausojantis vartus švelnus vartų pakilimas ir nusileidimas. Kiti privalumai: Programuojamas atsidarymo plotis tiek žmonėms, tiek transporto priemonėms. Apatinio krašto apsaugos įtaisas ir šviesos barjeras užtikrina dar didesnį saugumą. Sutrikus veikimui, vartus galima greitai atidaryti rankiniu būdu arba, nutrūkus elektros srovės tiekimui, automatiniu elektros srovės stabdžiu (speciali komplektacija). Pavaros technika visuomet išdėstoma dešinėje pusėje ir, taupant vietą, patalpinama po apdaila iš 3 pusių, kuriai reikalingas tik nedidelis sąramos aukštis. Šie vartai patrauklūs tuo, kad galima panaudoti daug papildomos įrangos.

Greitaeigiai vartai – H 5020

Aukšti, platūs ir greiti. Idealūs krautuvų judėjimo trajektorijose. Vartai, kurių dydis siekia iki 5 x 5 m; rekomenduojami būtent ten, kur vežiojami didelių gabaritų kroviniai ir pagal savo 2 m/s atsidarymo greitį jie yra nepaprastai greiti. Jie atitinka aukštus kokybės ir saugumo reikalavimus, naudojant juos ir viduje ir lauke. Dažnio keitiklio valdymas su švelnaus pakilimo/švelnaus nusileidimo funkcija yra svarbus ilgaamžiškumo aspektas. Norint užtikrinti dar didesnį saugumą vartams H 5020 kiekvienoje pusėje siūlome krašto apsaugos įtaisą ir šviesos barjerą. Nutrūkus elektros srovės tiekimui vartai greitai atidaromi rankiniu būdu.

Greitaeigiai vartai – HSR

Greiti ir puikios išvaizdos. Greitaeigiams susukamiems vartams yra būdinga lygi aliumininė modernaus dizaino vartų plokštė. Paviršiaus modeliai: Serijinės gamybos dvisieniai anoduoti profiliai yra natūralaus atspalvio (E6/EV1). Jums pageidaujant pasiūlysime vartų plokštę, padengtą ekologišku milteliniu sluoksniu iš maždaug 200 RAL spalvų paletės. Pagal pageidavimą įsprūdos su plastmasiniais stiklais, kad į patalpą patektų šviesa ir būtų geresnis matomumas. Sandaru iš visų pusių. Papildomai prie apačios ir šonų sandarinimų vartų plokštė yra gaminama su paslėptais elastingais EPDM profiliais tarp atskirų įsprūdų.