Plokštuminai garažo vartai

Kokybė ir saugumas, patraukli išvaizda ir patogumas bei brandi ištobulinta technika. Kiekvienuose mūsų plokštuminiuose vartuose slypi didesnė nei 50 metų vartų gamybos patirtis. Iš gausybės motyvų tikrai pasirinksite pageidaujamus vartus savo namams. Motyvas, paviršius ir spalva – pasirinkite pagal savo norus.

Galite būti visiškai tikri

Didelės plokštuminių atverčiamų vartų saugos pavyzdys yra lankstūs apsauginiai gaubteliai (1 pav.) virš svirtinių strėlių. Jie visiškai uždengia pavojingą zoną ir taip sumažina netyčinio suspaudimo ar privėrimo pavojų. Šį aukštą kokybės standartą turi tik mūsų plokštuminiai atverčiami vartai.

Kelių lygių apsauga

Kelių spyruoklių sistema (2 pav.) vartus patikimai užfiksuoja, kad jie nenukristų. Sulūžus vienai iš spyruoklių, vartai laikomi kitomis, nepažeistomis spyruoklėmis. Tuo metu atstumas tarp spyruoklės vijų yra toks mažas, kad net vaikų pirštai apsaugomi nuo privėrimo.

Patogūs uždaryti

Uždarant specialios formos svirtine strėle (3 pav.), vartai prispaudžiami prie pat staktos ir jie užsidaro automatiškai. Tarp vartų ir rėmo nelieka tarpo ir vartai iš visų pusių sandariai uždaromi.

Geresnė apsauga nuo įsilaužimo

Ypatingu plokštuminių atverčiamų vartų sukamojo skląsčio užraktu (4 pav.) vartų sąvaros kampai tvirtai fiksuojami prie rėmo ir taip, lyginant su standartiniais strypiniais užraktais, yra daug saugiau užrakinama. Iškelti vartų praktiškai neįmanoma. Su papildomu rinkiniu galite savarankiškai sumontuoti papildomą viršutinę skląstį.